Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W töltő, fehér
Hasonló termékek
Whiz moduláris töltőkábel, fekete Chechia gyorstöltő- és adatkábel, 150 cm, 27W, fehér SCX C13 15W 5-in-1 töltőkábel, fekete Töltőkábel, nylon, fekete Gloas 5in1 adatkábel és gyorstöltő, fekete
Cikkszám: 12447501
A 25W SlimLine töltő kompakt, magas minőségű adapter, amely otthon és utazás közben is praktikus megoldást nyújt. Vastagsága mindössze 1,5 cm, így rendkívül vékony és könnyen hordozható. USB-A és USB-C portjának köszönhetően több eszköz is gyorsan tölthető egyszerre. Támogatja az Xtorm 33W Super Charge és a PPS technológiát, ami hatékony és biztonságos töltést garantál. Beépített automatikus készenléti biztonsági funkcióval rendelkezik. A SlimLine töltő ötvözi a sebességet, a megbízhatóságot és a hordozhatóságot modern, letisztult formában. 97%-ban GRS minősítésű újrahasznosított műanyagból készül. Emblémázás:
Listaár: árajánlat alapján
Olcsóbban szeretném!
Mutasd minden szín készletét
1
Árkalkulációhoz adj meg érvényes darabszámot!
darab
2
Kedvezmény
Termék ár
Szállító emblémázza, árajánlat alapján
1 db-tól
Fix ár
árajánlat alapján
árajánlat alapján
100 db-tól
Fix ár
A pontos árakhoz és kedvezményekhez kérjük add meg a kívánt mennyiség(ek)et!
Termékméret:
8,2 × 1,5 × 3,6 cm
Súly:
0.07 kg
Szín:
Származás:
Kína
Csomagolás / export
Csomagolás térfogata:
0.253 dm3
Karton:
100 db
Karton súly:
7 kg
Karton méret:
23 × 38 × 29 cm
Karton térfogat:
0.025 m3
Vámtarifaszám:
Egyéb adatok
Így is ismert:
hófehér
Hasonló termékek
5.0 átlag 1225 vélemény alapján
5.0 átlag
1225 vélemény alapján
100% magyar családi vállalat
100% magyar
családi vállalat
Tanúsított termékkínálat
Tanúsított
termékkínálat
ISO 9001:2015 2003 óta
ISO 9001:2015
2003 óta
Emissziómentes irodaépület
Emissziómentes
irodaépület
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Kérd hírlevelünket, hogy ne maradj le egyetlen akciónkról sem!
Értékelés
Kedvencek
Bejelentkezés
Kosár
Bejelentkezés
Raktáron frissít
Chechia gyorstöltő- és adatkábel, 150 cm, 27W, fehér,reklamajandek,js,lt,br,reklamajandek,js,gt,,reklamajandek,js,lt,img src=chechia-gyorstolto-es-adatkabel-150-cm-27w-feher--12442201--300.jpg class=,reklamajandek,js,ij,hasonlo_hint,reklamajandek,js,ij,,reklamajandek,js,gt,
SCX C13 15W 5-in-1 töltőkábel, fekete,reklamajandek,js,lt,br,reklamajandek,js,gt,,reklamajandek,js,lt,img src=scx-c13-15w-5-in-1-toltokabel-fekete--2PX18190--300.jpg class=,reklamajandek,js,ij,hasonlo_hint,reklamajandek,js,ij,,reklamajandek,js,gt,
Cikkszám: 12447501,reklamajandek,js,lt,br,reklamajandek,js,gt,Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W töltő, fehér,reklamajandek,js,lt,br,reklamajandek,js,gt,,reklamajandek,js,lt,img src=,reklamajandek,js,ij,xtorm-xg2sl025-go2-slimline-25w-tolto-feher--12447501--300.jpg,reklamajandek,js,ij, class=,reklamajandek,js,ij,hasonlo_hint,reklamajandek,js,ij,,reklamajandek,js,gt,